Najczęściej zadawane pytania / FAQ

Jak działają fale podczerwone na zdrowie.

Fale podczerwone działają tylko pozytywne. Podczas pracy grzejnik na podczerwień nie nagrzewa samego powietrza, ale ogrzewa otaczające go obiekty i ludzkie ciało (poprawia krążenie krwi w organizmie). Grzejnik daje przyjemne i komfortowe ciepło bez wysuszania powietrza i nie powoduje unoszenia się kurzu. Aby poczuć ciepło w pomieszczeniu, nie trzeba podgrzewać powietrza w pomieszczeniu do 22-24°C. Poza tym brak negatywnych przejawów na zdrowie od promieniowania podczerwonego. W przypadku naszego grzejnika jedynym ograniczeniem w codziennym użytkowaniu jest to, że nie można długo (ponad pół godziny) bez przerwy stać twarzą do grzejnika i patrzeć na obraz w odległości mniejszej niż 50 cm. Takie działanie może doprowadzić do przegrzania siatkówki oka.

Czy jest wazne, gdzie Grzejnik na podczerwień naścienny (Grzejące obraz) wisi? Czy wazne jest umiejscowienie?

Są tylko wskazówki: dlatego, że grzejnik grzeje po obu stronach, w tym również ścianie, na której wisi, jeśli jest zawieszony na wewnętrznej ścianie mieszkania, to będzie podgrzewać ścianę z dwóch stron. Jeśli jest to ściana zewnętrzna, to z innej strony ciepło będzie wychodzić na zewnątrz. Oznacza to, że wydajność będzie mniejsza. Oraz nie można nic umieszczać przed grzejnikiem w odległości mniejszej niż 50 centymetrów, na przykład powiesić go za szafą.

Na jakiej zasadzie dziala Grzejnik na podczerwień naścienny. Czy wystarczy tylko podłączyć wtyczkę do prądu?

Tak, wystarczy tylko podłączyć urządzenie do sieci elektrycznej, natychmiast nagrzeje się włókno węglowe i od grzejnika zaczyna płynąć ciepło.

Najczęściej zadawane pytania / FAQ

Dokumentacja

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawy użyteczności strony. Kliknięcie linku do naszej strony lub praca na stronie oznacza akceptację gromadzenia danych za pomocą plików cookie.

0