Grzejniki ścienne na podczerwień TM TRIO

Firma TRIO to innowacyjny ukraiński producent szerokiej gamy elektrycznych grzeników na podczerwień, urządzeń do ogrzewania podłogowego i innych urządzeń grzewczych, wykonanych na bazie włókna węglowego i grzejących za pomocą długofalowego promieniowania podczerwonego bezpiecznego dla ludzi i zwierząt.

Jesteśmy producentem nowoczesnych i bezpiecznych innowacyjnych grzejników na podczerwień z których najpopularniejszym jest Grzejnik na podczerwień ścienny (Grzejący obraz).

Od momentu powstania w 2013 r. Grzejnik na podczerwień (ścienny) sprawdził się jako niezawodne, ekonomiczne i bezpieczne urządzenie. Jest certyfikowany zgodnie ze wszystkimi normami Unii Europejskiej i posiada II klasę bezpieczeństwa elektrycznego.

Na naszej stronie do wyboru są:

  • grzejnik na podczerwień (ścienny);
  • ciepła podłoga przenośna (grzejnik na podłogę);
  • podgrzewacz do dolnej części pleców i do innych części ciała;
  • dywanik (mata) grzewcza na podczerwień (podgrzewacz do nóg);
  • koc elektryczny.

Nasze produkty sprzedajemy od ponad 6 lat w różnych krajach europejskich, Stanach Zjednoczonych, Anglii i innych krajach.

Partnerstwo

Jeśli zajmujesz się handlem i chcesz zostać dealerem naszych produktów, możesz zamówić hurtową partię grzejników na podczerwień z dostawą do dowolnego miejsca w Polsce i do dowolnego kraju na świecie, pomożemy wybrać sprzęt do systemów ogrzewania na podczerwień lub do dodatkowego ogrzewania domu, mieszkania, biura lub innych pomieszczeń.

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawy użyteczności strony. Kliknięcie linku do naszej strony lub praca na stronie oznacza akceptację gromadzenia danych za pomocą plików cookie.

0